پورتال اطلاع رسانی شهرداری باقرشهر
امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷
نقشه باقرشهر طرح تفضیلی معرفی شهر پدافند غیر عامل 137 نظر سنجی پیامک اینستا تلگرام ارتباط تلگرامی قوانین
 • کد مطلب : 1170
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تعداد بازدید : 886 بار
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۳
 • شما اینجا هستید :اخبار > اخبارویژه > دسته‌بندی نشده > روابط عمومی > سایت > سایت
 •   
  با مصوبات شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ری ، عملکرد روابط عمومی ها ، ساماندهی میشود

  با مصوبات شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ری ، عملکرد روابط عمومی ها ، ساماندهی میشود

    به همت مشاور و مسئول روابط عمومی فرمانداری ویژه ری و به ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه ری در راستای ساماندهی فعالیت روابط عمومی و رسانه ها درشورای هماهنگی روابط عمومی ها با ریاست دکتر جمالی پور پنج کمیته تشکیل شد . کمیته برنامه ریزی، پژوهش و نوآوری؛کمیته ارزیابی عملکرد و ساماندهی؛ کمیته […]

   

  به همت مشاور و مسئول روابط عمومی فرمانداری ویژه ری و به ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه ری در راستای ساماندهی فعالیت روابط عمومی و رسانه ها درشورای هماهنگی روابط عمومی ها با ریاست دکتر جمالی پور پنج کمیته تشکیل شد . کمیته برنامه ریزی، پژوهش و نوآوری؛کمیته ارزیابی عملکرد و ساماندهی؛ کمیته آموزش؛ کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی، کمیته فرهنگی و تحقق شعار سال؛ کمیته اجرایی و امور اعضاء موظف شدند از این پس با توجه به دستورات و شرح وظایف محوله به چارچوب عملکردی روابط عمومی های شهرستان ری، رسیدگی کنند. حیطه کاری این کمیته ها که بصورت شهرستانی است به ریاست امین بابایی مشاور و مسئول روابط عمومی فرمانداری ویژه ری و با مسئولیت ( به ترتیب)مهدی محمدی مسئول روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، فاطمه قیاسی مسئول روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ،غلامرضا ابراهیمی ، مسئول روابط عمومی آموز ش و پرورش ناحیه ۲، کمیته فرهنگی و تحقق شعار سال، علیرضا دخایی مسئول روابط عمومی امور مساجد ری، کمیته اجرایی و امور اعضا امین بابایی مشاور و مسئول روابط عمومی فرمانداری ویژه ری، انجام خواهند داشت.

  در راستای اعتلای شاخصه های اطلاع رسانی و تحقق ایده آل های روابط عمومی الکترونیک به همت فاطمه قیاسی مسئول کمیته ارزیابی عملکرد و ساماندهی وبراساس شاخصه های اعلام شده در شورای هماهنگی روابط عمومی ها ، سایت اطلاع رسانی شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان ری با کاربری ارائه اخبار و مقالات و عملکرد روابط عمومی ها و رسانه ها، و نمایش گراف های مقایسه ای عملکردی در سال آتی و در اولین جلسه مجمع روابط عمومی ها بصورت رسمی رونمایی خواهد شد. همچنین در راستای تحقق ایده الهای اطلاع رسانی ، کمپین خبری با مدیریت جواد زنگنه از کارشناسان روابط عمومی فرمانداری راه اندازی شده است و به مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان ری این دسترسی داده شده است که بتوانند با کاربری اختصاصی خود اخبار و اطلاعات لازم را در سایت فرمانداری و استانداری تهران قرار دهند.

  امین بابایی هدف از کلیه اقدامات انجام شده را انسجام عملکردی و فعالیت فرامحلی روابط عمومی ها دانست و ابراز امیدواری کرد نظر به اهمیتی که معاون استاندار و فرماندار ویژه ری برای این شاکله کاری قائل است ، بزودی شاهد تحولات چشمگیر در روابط عمومی های شهرستان ری باشیم.

   

  agahi
  مطالب مرتبط با موضوع :
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط این پایگاه خبری در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

  زندگینامه شهید والا مقام سید محسن ادراکی

  شهید : سید محسن ادراکی

  محل ولادت : باقرشهر

  تاریخ ولادت : 1346/06/03

  محل شهادت : پنجوین

  تاریخ شهادت : 1362/08/18

  آرشیو روزانه