آسفالت نوار حفاری پروژه آبفا توسط سازمان آب و فاضلاب اجرایی شد

0 76

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، با توجه به توافقات صورت گرفته سازمان آب و فاضلاب با شهرداری باقرشهر، عملیات اجرای روکش آسفالت نوار حفاری های محور شهید رجایی و خیابان چله دوان باقرشهر به طول بیش از ۷۵۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال  توسط سازمان آب و فاضلاب باقرشهر اجرا گردید.

محسن قضاتلو شهردار باقرشهر با اعلام این خبر گفت: سازمانهای خدمات رسان پس از حفاری و اتمام پروژه ها موظف به ترمیم آسفالت معابر هستند.

محسن قضاتلو با توجه به طولانی شدن ترمیم آسفالت نوار حفاری پروژه اداره آب و فاضلاب در خیابان چله دوان و محور شهید رجایی باقرشهر، گفت: دستگاه ها و سازمانهای خدمات رسان برای عملیاتهایی نظیر گسترش، اصلاح و ترمیم انشعابات آب و فاضلاب، برق، گاز و یا تغییر در کابلهای مخابراتی و… ناگزیر هستند حفاریهایی در سطح معابر عمومی شهر ایجاد کنند که همین حفاریها را میتوان یکی از عمده ترین دلایل تخریب آسفالت معابر سطح شهر برشمرد.

شهردار باقرشهر اظهار داشت: بر اساس توافقات، زیرسازی و آسفالت کلیه حفاری های شرکت آب و فاضلاب توسط این شرکت انجام می شود و پس از آسفالت حفاری های انجام شده و رعایت اصول فنی تحویل شهرداری می گردد. شهردار باقرشهر در پایان از دستگاههای خدمت رسان درخواست نمود با هماهنگی با شهرداری در راستای حفظ و نگهداری زیرسازی‌ها و آسفالت معابر شهری با توجه به هزینه هنگفت آن و همچنین جلوگیری از دوباره‌کاری و تسهیل درخدمت‌رسانی به شهروندان گام بردارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.