آغاز توزیع فیش های عوارض نوسازی و پسماند در باقرشهر 

0 145
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
سعید استادفرج شهردار باقرشهر با اعلام این خبر گفت:  همکاری و مشارکت شهروندان عزیز در پرداخت به موقع عوارض نوسازی و عمران شهری باعث خواهد شد مدیریت شهری در اجرای برنامه های خود سریعتر پیش گام شود.
 وی افزود یکی از راه های تحقق درآمدهای پایدار شهر و کمک به عمران و آبادانی، پرداخت  عوارض نوسازی و بهای پسماند توسط شهروندان می باشد که امیدواریم این مهم توسط شهروندان مورد توجه قرار گیرد.
 استادفرج با اشاره به امکان پرداخت غیر حضوری به منظور تحقق اهداف شهر الکترونیک گفت: پرداخت غیر حضوری از طریق اینترنت بانک، تلفنبانک و موبایل بانک امکان پذیر است.
وی با اشاره به پرداخت حضوری عوارض ادامه داد: پرداخت حضوری از طریق تمامی شعب بانکی، دستگاه های خود پرداز و دفاتر خدمات الکترونیک میسر است.
 شهردار باقرشهر خاطرنشان کرد: ضمن تقدیر از شهروندان گرامی که باپرداخت به موقع عوارض مذکور شهرداری را در ارائه خدمات مطلوب یاری می کنند ، ۱۰ درصد جایزه خوش حسابی عوارض سالیانه نوسازی به شهروندان خوش حساب تعلق می گیرد.
 شهردار باقرشهر تحقق درآمدهای پایدار شهرداری را از مهمترین دغدغه های مدیریت شهری اعلام کرد و افزود: مدیریت شهری به دنبال تحقق طرح جامع است که همانا رسیدن به نتایج مطلوب درآمد پایدار است.
 استادفرج در پایان خاطر نشان کرد: عوارض مبلغی است که شهروندان خدمات آن را از قبل دریافت کرده اند بنابراین لازم است بهای آن را بپردازند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.