ابراز همدردی با مردم فلسطین

0 176

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ سعید استادفرج در مراسم برافراشتن پرچم کشور مظلوم و ستمدیده فلسطین در باقرشهر گفت: ملت غیور و ستمدیده فهمیده اند تنها راه بازگشت به زادگاه خود، مقاومت و ایستادگی در مقابل رژیم منحوس و اشغالگر قدس است.

وی افزود: امروز پرچم مقاومت ، ایستادگی، شرف و تعهد به اسلام در دستان ملت مظلوم فلسطین است و آنان می دانند که هرگز نباید منتظر هر گونه کمک و همراهی از طرف کشورهای مرتجع و وابسته عرب باشند .

شهردار باقرشهر در ادامه گفت: از برکت اقدام ارزشمند و یادگار امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ،مسئله فلسطین نه تنها فراموش نشده بلکه در نظام بین الملل و صحنه جهانی و در میان امت اسلامی از جایگاه خاصی برخوردار است

وی ادامه داد: رژیم کودک کش و اشغال گر اسرائیل در طی ۷۰سال اشغالگری با حمایت آمریکای جنایتکار از هیچ اقدامی جهت انجام اعمال خباثت بار کوتاهی نکرده و نمیکند.

ایشان ادامه داد: این رژیم منحوس با حمله و آتش زدن قبله اول مسلمانان و شهادت جمعی از فلسطینیان ، قلب تمام مسلمانان را جریحه دار ساخته است

استادفرج ادامه داد: شهروندان باقرشهر همراه با دیگر مسلمانان جهان هرگز مسئله فلسطین و آزادی بیت المقدس و مسجد الاقصی را مورد غفلت قرار نمی دهند.

شهردار باقرشهر در ادامه به جنایات کشتار مردم بی دفاع افغانستان اشاره کرد و افزود: جنایات گروه های منحرف در به خاک و خون کشیدن ملت شریف افغانستان ، اقدامی زشت و بر خلاف حقوق انسان هاست و ما آن را محکوم کرده و از مجامع بین المللی که داعیه دار حقوق برساند می خواهیم ، با محکوم کردن این جنایات ، از بروز جنایات دیگر جلوگیری نمایند .

در پایان مراسم شرکت کنندگان ضمن به آتش کشیدن پرچم اسرائیل غاصب و آمریکای جهانخوار ، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.