اتصال خطوط تلفن همراه شهروندان باقرشهری به سامانه ۱۲۵

0 38

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، مسعود یوسف نژاد سرپرست شهرداری باقرشهر با اعلام این خبر گفت: با پیگیری های صورت گرفته توسط مجموعه شهرداری باقرشهر و همراهی ارزشمند مهندس فروغی مدیر مرکز مخابرات باقرشهر، بعد از گذشت ۲۰ سال انتظار از شروع فعالیت سازمان آتش نشانی شهرداری باقرشهر، سرانجام سامانه ۱۲۵ به خط تلفن سازمان آتش نشانی شهرداری باقرشهر متصل گردید.

یوسف نژاد اظهار داشت: در راستای خدمت‌رسانی مناسب به شهروندان باقرشهر، از این پس تماس‌های ضروری شهروندان باقرشهری به صورت مستقیم و از طریق سامانه ۱۲۵ به ایستگاه مرکزی آتش نشانی شهرداری باقرشهر اعلام خواهد شد.

وی بیان کرد: پیش از این به منظور سهولت و سرعت‌بخشی در رسیدگی به حوادث و بحران‌های رخ‌ داده، این مهم از حدود یک‌ ماه گذشته با اتصال خطوط تلفن ثابت شهروندان باقرشهری به سامانه ۱۲۵ صورت گرفته بود که در ادامه با پیگیری ها و هماهنگی‌های لازم برای اتصال تماس‌های تلفنی از طریق خطوط تلفن همراه نیز به صورت مستقیم به مرکز آتش‌نشانی شهرداری باقرشهر انجام شد.

گفتنی است از این پس در مواقع بحران شهروندان باقرشهری می توانند از طریق تلفن ثابت و همراه با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری باقرشهر ارتباط برقرار نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.