اتمام عملیات جدولگذاری معابر منطقه صنعتی شهرسنگ

0 68

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، محسن قضاتلو شهردار باقرشهر از اتمام عملیات جدول گذاری معابر منطقه صنعتی شهر سنگ با هدف هدایت آبهای سطحی، بهسازی و ساماندهی معابر این منطقه صنعتی خبر داد.

شهردار باقرشهر با تاکید بر ضرورت اصلاح معابر این منطقه صنعتی، گفت: در این راستا جدول گذاری ۳ خیابان منطقه صنعتی شهرسنگ با تلاش پرسنل اداره عمران و تاسیسات شهری اجرا گردید.

وی هدف از این اقدامات را بهسازی زیرساخت‌های این منطقه و همچنین تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه دانست و افزود: امیدواریم با انجام این اقدامات بتوانیم گامی درجهت تامین رفاه حال صاحبان صنایع و کارگران این منطقه صنعتی که به نوعی شهروندان این شهر هستند، برداریم.

محسن قضاتلو گفت: عملیات جدول‌گذاری و همچنین عملیات بهسازی و مرمت کانال‌های معابر سطح شهر در راستای ساماندهی معابر و نهرها، هدایت آبهای سطحی، زیبا سازی فضای شهری، مناسب سازی و جداسازی پیاده روها از معابر اجرا می گردد.

شهردار باقرشهر تاکید کرد: جدول‌گذاری معابر و خیابان ها به لحاظ تاثیرگذاری بر فضای ارتباطی مناطق مختلف شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و این اقدامات همسو با نیاز شهر و شهروندان در معابر سطح شهر ادامه خواهد داشت.

وی در پایان افزود: با توجه به  لزوم هدایت و مهار آب‌های سطحی در راستای تسهیل تردد وسایل نقلیه و عابران پیاده، عملیات جدول‌گذاری، تعویض و اصلاح جداول مستهلک سطح شهر نیز در حال اجرا است.

  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.