اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت بلوار شهید رجایی (حدفاصل خیابان یادگار امام تا خیابان شهید زارعی)

0 76

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، محسن قضاتلو شهردار باقرشهر از آغاز عملیات تراش و روکش آسفالت در لاین شمال به جنوب بلوار شهید رجایی (حدفاصل خیابان یادگار امام تا خیابان شهید زارعی) در راستای خدمات به شهروندان و تسهیل در عبور و مرور شهری با اعتباری بالغ بر ۱۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال خبر داد.

شهردار باقرشهر با اعلام این خبر، گفت: با توجه به وضعیت نامناسب آسفالت در این محدوده از بلوار شهید رجایی در باقرشهر، درخواست مکرر شهروندان ،حجم بالای تردد در این بلوار و اولویت بندی جهت بهسازی و ترمیم آسفالت معابر شهری ،عملیات تراش و روکش اسفا لت در بلوار شهید رجایی در دستور کار معاونت فنی و عمرانی قرار گرفت .

دکتر قضاتلو در ادامه از صبر و شکیبایی و همراهی شهروندان برای اجرای این پروژه تشکر کرد و گفت: در راستای اجرای طرح ساماندهی وضعیت آسفالت معابر سطح شهر و با توجه به مساعد شدن هوا، عملیات تراش آسفالت با دستگاه ویرتگن در این محور اجرا شده است که پس از رفع آلودگی هوا و اجازه تولید و پخت آسفالت به کارخانه، عملیات روکش آسفالت در این محور انجام می گردد.

شهردار باقرشهردر پایان گفت: همه توان خود را خواهیم گذاشت تا بتوانیم با تلاش مضاعف در سال جاری، خدمات مطلوبی را به شهروندان ارائه دهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.