اجرای نقاشی های دیواری در طرح استقبال از بهار

0 56

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، محسن قضاتلو شهردار باقرشهر از اجرای نقاشی دیواری بر روی برخی از دیوارهای سطح شهر در طرح استقبال از بهار سال ۱۴۰۲ خبر داد.

شهردار باقرشهر در خصوص اقدامات شهرداری باقرشهر در طرح استقبال از سال جدید، گفت: همه ساله با نزدیک شدن به سال جدید، فعالیت های واحدهای اجرایی شهرداری دو چندان می شود که امیدواریم با نزدیک شدن به فصل بهار با این اقدامات فضای مطلوبی برای شهروندان در سطح شهر فراهم نمائیم.

وی اضافه کرد: برنامه های استقبال از بهار بر اساس نیاز سنجی شهر و شهروندان برنامه ریزی می شود و تا ساعت‌های  پایانی سال نیز ادامه خواهد داشت.

وی از اجرای نقاشی دیواری سه بعدی بر روی جداره های میدان شهید جعفری خبر داد و گفت: عملیات طراحی و اجرای نقاشی دیواری سه بعدی و حذف نازیبایی های بصری و امحای آگهی ها، برچسب ها و دیوارنویسی های غیرمجاز با هدف ارتقای حقوق شهروندی و ایجاد روحیه نشاط و سلامت شهروندان در معابر به ویژه شریان های اصلی سطح شهر در حال انجام است.

شهردار باقرشهر همچنین از ساماندهی، زیر سازی و نقاشی جداره های خیابان شهید مصیبی در طرح کوچه آرامش با مشارکت شهروندان و همچنین نقاشی جداره خیابان جهاد خبر داد و گفت: عملیات نقاشی دیواری این جداره ها با هدف بازیابی هویت از دست رفته و با الهام از طرح های معماری و فضای سنتی در حال تکمیل شدن است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.