اجرای نورپردازی خیابان مصطفی خمینی باقرشهر

0 43

شهرداری باقرشهر به منظور بهبود و زیباسازی فضاهای شهری و ایجاد منظر و چشم انداز زیبا و جذاب در سطح شهر اقدام به نورپردازی خیابان مصطفی خمینی در آستانه میلاد حضرت مهدی(عج) و در راستای طرح استقبال از بهار کرده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، محسن قضاتلو شهردار باقرشهر با تاکید بر ضرورت نورپردازی معابر و میادین شهری، گفت: در این راستا نورپردازی خیابان مصطفی خمینی با استفاده از ریسه های لامپی LED با همکاری واحد زیباسازی شهرداری باقرشهر اجرا و به بهره برداری رسیده است.

وی گفت: نور پردازی باعث ایجاد محیطی زیبا ، دل انگیز و آرام بخش خواهد شد و با توجه به اینکه رنگ یکی از عناصر اصلی طراحی منظر شهری می باشد نور پردازی محیط های شهری می تواند در تاریکی شب چشم انداز زیبایی را ایجاد نماید در همین راستا اجرای نور پردازی کامل خیابان مصطفی خمینی به عنوان یکی از پر ترددترین خیابان‌های باقرشهر با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان اجرا گردیده است.

شهردار باقرشهر هدف از این اقدامات را زیباسازی محیط های شهری و معابر عنوان کرد و افزود: نورپردازی در فضا سازی شهری به صورت ویژه ای جلب توجه کرده و جلوه و زیبا و خاصی به فضاهای شهری می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.