اجرای پوشش سقف عرشه پل عابر پیاده بلوار یادگار امام در محور شهید رجایی

0 19

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، عملیات اجرای پوشش سقف عرشه پل عابر پیاده بلوار یادگار امام در محور شهید رجایی در راستای کاهش و رفع مخاطرات، تأمین ایمنی و ایجاد امکانات رفاهی شهروندان بوسیله ورق های پلی کربنات اجرایی گردید.

سرپرست شهرداری باقرشهر با اعلام این مطلب اظهار داشت: با هدف افزایش سطح کیفی پل های عابر پیاده خصوصاً در هنگام بارندگی ، طرح مرمت سقف پل های عابر با ورق های پلی کربنات که ضد اشعه ماورا بنفش آفتاب است، به اجرا درآمده است.

یوسف نژاد گفت: مسقف کردن پلهای عابر پیاده به منظور حفاظت افراد پیاده  در برابر تابش نور خورشید و همچنین بارش باران و برف، شرایط مطلوبی را برای تردد شهروندان به همراه خواهد داشت.

یوسف نژاد در پایان تصریح کرد: با توجه به نقش پلهای عابر پیاده در ایمنی شهروندان و کاهش حوادث ترافیکی، نورپردازی پلهای عابر پیاده در نقاط پر تردد باعث ترغیب و فرهنگسازی هر چه بیشتر شهروندان در استفاده از پل های عابر پیاده می شود. به همین منظور و در جهت استفاده بهینه و افزایش امنیت رفت و آمد شهروندان هنگام تاریکی هوا تمامی پلهای عابر پیاده محور شهید رجایی در باقرشهر با استفاده از لامپهای کم مصرف نورپردازی شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.