اختتامیه جشنواره ورزشی دهه فجر در باقرشهر

0 187
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
سعید شفیعی مسئول تربیت بدنی شهرداری باقرشهر در اینباره گفت: به میمنت ایام الله دهه فجر و آغاز چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با رعایت دستورالعملهای بهداشتی ، مسابقات ورزشی در رشته های دو همگانی، دوجرخه سواری ویژه آقایان، پرتاب به هدف ویژه بانوان در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.
ایشان ادامه داد: در همین راستا در رشته دو همگانی در رده نوجوانان به ترتیب آقایان: علی اکبر نظری, جواد بکایی وعرفان نظری ؛ در رده سنی جوانان آقایان: عباس شفیعی , مهدی احمدی و محمد باباییان به ترتیب موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.
شفیعی در ادامه بیان کرد : در رشته دوچرخه سواری آقایان،: امین نوری , حسین کرم گنجه و مهدی مددی موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.
وی ادامه داد: در مسابقات ورزشی پرتاب به هدف ویژه بانوان؛ در رده سنی نوجوانان, خانم ها : راحمی ، چزانی و اسدی و در رده سنی جوانان خانم ها : مقامی،  بحیرایی و علیزاده
و در رده سنی بزرگسالان خانم ها مقامی. کاووسی و عروحی موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.
شفیعی تصریح کرد: در همین راستا مسابقات ورزشی در رشته پرتاب به هدف ویژه آقایان و بانوان برگزار گردید که در پایان در گروه ویژه همکاران مرد به ترتیب آقایان رضوانی، غنی زاده،  اکبری و در گروه بانوان خانم ها: حمیدی, خلیلی و بهمنی موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.
در پایان این مسابقات، لوح سپاس و هدایای نفرات برتر با حضور آقاپور نائب رئیس شورای شهر و مسئولین حاضر به ایشان اهدا گردید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.