استقرار ایستگاه صلواتی کارکنان بسیجی شهرداری باقرشهر در مسیر راهپیمایی بزرگ جاماندگان حسینی

0 225

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛

استاد فرج سرپرست شهرداری باقرشهر اظهار داشت: مراسم پیاده روی اربعین حسینی باقرشهر از مصلی تا حرم عبدالعظیم(ع) برگزار خواهد شد و بزرگراه شهید رجایی از مسیرهای پیاده روی روز اربعین هستند.
وی تصریح کرد:بر این اساس ۵ ایستگاه صلواتی، آموزشی و خدماتی، سلامت محور و نقاشی کودک در جلوی درب شهرداری مستقر هستند.
استاد فرج یادآور شد: این اقدامات فرهنگی و تبلیغی با استفاده از ظرفیت کارکنان، تشکل های مردمی و هیات های مذهبی انجام شده است.
وی تصریح کرد: برپایی ایستگاه های صلواتی و فرهنگی، تهیه و توزیع بروشورهای اطلاع رسانی خدماتی، تهیه و توزیع آب معدنی ، آبمیوه و کیک ،اجرای برنامه های فرهنگی، آموزشی و معرفتی ویژه اربعین برای کودکان در مسیر راهپیمایی تدارک دیده شده است.
سرپرست شهرداری باقرشهر به فضاسازی و تبلیغات محیطی با موضوعات فرهنگ عاشورایی اشاره کرد و افزود: هویت بخشی سیمای بصری شهر با مضامین حسینی در مسیر راهپیمایی با نصب پرچم و ریسه های مشکی و بنرهای اطلاع رسانی پیش بینی شده است.
وی افزود: استقرار خودروهای حمل زباله، جانمایی مخازن و اکیپ های پسماند خشک در مجاورت ایستگاه ها، توزیع نایلون های جمع آوری زباله در طول مسیر انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه نیروهای بسیج شهرداری برای برقراری نظم و خدمت رسانی به زائران آمادگی لازم دارند، گفت: نیروهای شهربان و مدیریت بحران نیز در مسیر پیاده روی مستقر خواهند شد و هماهنگی لازم با دستگاه های اجرایی ایمنی از جمله آتش نشانی، هلال احمر، اورژانس، آب، برق و گاز انجام می شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.