انهار باقرشهر لایروبی شدند

0 176
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛
سعید استادفرج با بیان اینکه با لایروبی انهار، بحران ناشی از بارش باران در باقرشهر مدیریت می شود؛ گفت: شهرداری باقرشهر با رفع هرگونه آلودگی و لایروبی انهار از ایجاد حوادث ناشی از بارندگی شدید پیشگیری می کند.
وی در ادامه افزود: به منظور آمادگی هرچه بیشتر برای مقابله با بارندگی‌های ناگهانی و حوادث احتمالی ناشی از بارش ها؛ لایروبی آنها به طول ۳ کیلومتر در مدت ۱۴ روز با استفاده از بیل مکانیکی و مینی بیل انجام شد .
سرپرست شهرداری باقرشهر خاطر نشان کرد: برای پیشگیری از بروز مسائل و معضلات در شهر به خصوص رسیدگی و رفع مشکلات و موانع معابر شهری در مواقع بارندگی، تدابیر و دستورات لازم برای واحدها، اکیپ‌های خدماتی و عملیاتی صادر شده است.
استادفرج جلب رضایت شهروندان و رفاه ایشان را یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین اهدافی دانست که شهرداری باقرشهر همواره در قالب برنامه‌های خود برای دستیابی به آن تلاش می‌کند.
وی در پایان اظهار داشت: در راستای افزایش ایمنی و آرامش بیشتر، تسهیل در عبور و مرور، پاکیزگی شهر و پیشگیری از آبگرفتگی در محورها به ویژه در زمان بارندگی، نیروهای ما به صورت شبانه روزی در حال لایروبی انهار و کانال ها و جمع آوری زباله و ضایعات هستند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.