اولین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری باقرشهر سال جدید

0 195

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری باقرشهر؛

اولین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری باقرشهر با حضور نمایندگان فرمانداری و روسای ادارات باقرشهر به ریاست سعید استادفرج برگزار شد.

در این جلسه قربانعلی سیفی رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری ضمن ارائه گزارش ، گفت: پس از ابلاغ تشکیل ستاد مدیریت بحران شهرداریها اقدام به تشکیل ستاد نمودیم که طی آن پیرامون موضوعات مختلف و اهمیت هماهنگی لازم بین واحدهای شهرداری تبادل نظر گردید.
سیفی ادامه داد: موضوع مدیریت بحران و لزوم هماهنگی لازم بین دستگاههای اجرایی در زمان وقوع هرگونه  بحران وحادثه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده که همه باید به آن توجه داشته باشیم.
وی ادامه داد: در حال حاضر تمام دستگاه های عضو موظف شدند نسبت به امکان سنجی و پیش بینی لوازم و تجهیزات مورد نیاز بررسی لازم را انجام داده و موارد را به دبیرخانه ستاد اعلام نمایند.
در ادامه دبیر جلسه پیرامون برگزاری جلسه اول و مصوبات آن گفت: در جلسه اول ضمن بررسی دستورالعمل تشکیل ستاد بحث های مفصلی مطرح شد و مقرر گردید  هر یک از مسئولین واحدها نسبت به انجام وظایف قانونی اقدام و نتیجه را به دبیرخانه منعکس نمایند.
سیفی افزود: این ستاد از چهار کارگروه که هریک وظایف خاص خود را دارند تشکیل شده که مسئولین مربوطه در این جلسه توضیحاتی را برای حاضرین پیرامون تشکیل کارگروه مربوطه بیان نمودند.
وی تاکید کرد: ما سعی داریم به صورت منظم نسبت به تشکیل جلسات اقدام و با هماهنگی شهردار و رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری و همچنین مدیریت بحران شهرستان نسبت به انجام امور میدانی و اجرای مانور در راستای ارتقا آمادگی در مقابله با هرگونه حوادث احتمالی و کاهش خطرات مبتلابه را داشته باشیم.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.