اولین کارگاه آموزشی «سبک زندگی اسلامی ایرانی» در باقرشهر برگزار گردید

0 18

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر،کارگاه آموزشی «سبک زندگی اسلامی ایرانی» امروز یک شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه به همت امور فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر با حضور دکتر سعید عزیزی به عنوان مدرس در سالن همایشهای عطر یاس برگزارگردید.

این کارگاه های آموزشی با موضوع «تمرین مهارت عملی در خانه» و با هدف ترویج و آشنایی خانواده‌ها با الگوی زندگی اسلامی، ایرانی و مقابله با ابعاد نامطلوب سبک زندگی غربی ، ارتقاء سطح توانمندی والدین در مواجهه با آسیب های احتمالی ناشی از اضطراب و استرس و افسردگی در خانواده برگزارکه مورد استقبال مخاطبین و علاقمندان قرارگرفت.

دکتر سعید عزیزی مدرس این کارگاه آموزشی گفت: سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده یکی از موضوعاتی است که امروز باید موردتوجه ویژه قرار گیرد. امروزه خانواده یک اجتماع کوچک است که اگر بتوانیم سبک زندگی اسلامی ائمه اطهار را به فرزندانمان آموزش دهیم ، می‌توانیم مقابل بسیاری از آسیب‌های اجتماعی ایستادگی کنیم.

گفتنی است در حاشیه این کارگاه واحد سلامت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری باقرشهر با برپایی پایگاه سلامت و انجام تست قند خون، فشار خون، تست اکسیژن و مشاوره پزشکی اقدام نمود.

این سلسله  کارگاه های آموزشی به همت امور فرهنگی اجتماعی شهرداری باقر شهر هر هفته برگزار می گردد. شهروندان می توانندجهت اطلاع با شماره تلفن ۵۵۲۳۴۶۰۱ فرهنگسرای آفتاب تماس حاصل نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.