بازدید شبانه شهردار باقرشهر از سطح شهربه منظور ارزیابی واحدهای

0 179

سعید استادفرج شهردار باقرشهر به اتفاق حجت عظیمی مدیر امور شهری ، جواد مغروری مدیر روابط عمومی ، احسان فرهانی مدیر کنترل و نظارت و رضا اکبری مسئول موتوری در یک بازدید شبانه از نقاط مختلف در سطح شهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ سعید استادفرج شهردار باقرشهر با هدف ارزیابی و اطلاع از نواقص و رفع ایرادات و همچنین بررسی اقدامات صورت گرفته ، از سطح شهر بازدید نمود.
شهردار باقرشهر در این بازدید شبانه ، ابتدا با سیامک اصفهانی شهردار شب که در حال بررسی وضعیت شهر بود دیدار و از اقدامات ایشان مطلع گردید و سپس به اتفاق تعدادی از مدیران اجرایی برای بررسی اقدامات شبانه واحدها در سطح معابر و بلوار شهید رجایی حاضر شد .
استادفرج در این بازدید با نیروهای واحد زیباسازی که با استفاده از بالابر در حال رفع خاموشی وال واشرهای بلوار شهید رجایی در محدوده شهرسنگ بودند دیدار و از اقدامات ایشان تقدیر کرد .
وی در مواجهه با تعدادی از شهروندان که در حاشیه این بلوار در حال عرضه مواد غذایی به صورت سیار بودند ، ضمن انتقاد از عدم رعایت مسائل بهداشتی در مقابله با ویروس کرونا ، نسبت به جمع آوری و نظارت بیشتر بر اقدامات ایشان دستورات لازم را صادر کرد . وی همچنین از اقدامات واحد امور شهری در نظافت و جمع آوری زباله و رفت و روب شهری بازید نمود و با تعدادی از کسبه و شهروندان در زمینه کیفیت خدمات ارائه شده و رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابله با گسترش ویروس کرونا گفت و گو کرد .
شهردار باقرشهر در ادامه از تعدادی از کارگران امور شهری گه در حال نظافت خیابان ها ، معابر و انهار بودند دیدار و با اهدای هدایای نقدی از تلاش و زحمات ایشان تقدیر کرد .
در پایان این بازدید شبانه ، شهردار ضمن اعلام رضایت از اقدامات انجام شده برای رفع برخی مشکلات مشاهده شده دستورات مربوطه ابلاغ کرد و مدیران اجرایی خواست تا در رفع کامل نواقص و ایرادات مشاهده شده بکوشند و اعلام کرد ، این بازدیدها در شب های آینده ادامه می یابد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.