بازدید شهردار باقرشهر از مجموعه های ورزشی شهرداری

0 34

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، مرتضی همتی طی این بازدید، در جریان روند فعالیت های این مجموعه های ورزشی قرار گرفت و از نزدیک با تنی چند از ورزشکاران و جوانان گفتگو و نظرات و پیشنهادات ایشان را شنید.

مرتضی همتی در این بازدید اظهار داشت: ایجاد روحیه نشاط، شادابی و نهادینه کردن ورزشهای همگانی و فراهم کردن محیطهای مناسب ورزشی برای جوانان و نوجوانان در زندگی شهر نشینی و سلامتی اجتماعی در سطح شهر و بسترسازی لازم جهت مشارکت مناسب شهروندان از جمله مهمترین اهداف احداث مجموعه ورزشی در سطح شهر می باشد.

شهردار باقرشهر افزود: نقش مدیریت شهری با طیف وسیعی از وظایف عمرانی و خدماتی در زمینه توسعه فضاهای ورزشی به منظور تأمین فضاهای لازم برای گذراندن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و پرداختن به امر ورزش در محیط شهری امروز از اهمیت خاصی برخوردار می باشد بنابراین توسعه‌ی فضاهای ورزشی و ایجاد فرصت های مناسب برای ورزش ، نقش بسزایی در ایجاد نشاط و شادابی شهروندان و داشتن شهری پویا دارد.

شهردار باقرشهر در این برنامه بازدید از مجموعه های ورزشی غدیر و مجموعه ورزشی فدک و زمین چمن مصنوعی، استادیوم ایثارگران و زورخانه سید الکریم بازدید کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.