بازدید شهردار باقرشهر از نیروگاه گازی برق ری

0 176

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ سعید استادفرج شهردار باقرشهر در ادامه برنامه تعامل با ادارات و شرکت ها ، با حمید بادرستانی مدیرعامل نیروگاه گازی برق ری دیدار و گفت و گو کرد.

در این بازدید سعید استادفرج با حضور در نیروگاه گازی برق ری از نزدیک در جریان فعالیت‌های این نیروگاه قرار گرفت. ایشان
با حضور در جمع کارکنان این نیروگاه و گفتگو با آنان، در جریان مراحل مختلف تعمیر قطعه‌های نیروگاهی و اقدامات انجام شده قرار گرفت. در جریان این بازدید، مهندسان و عوامل فنی نیروگاه در هر قسمت ، مراحل کاری و تعمیر نیروگاهی را برای ایشان و هیئت همراه تشریح کردندمسعود یوسف نژاد مشاور شهردار ، جواد مغروری مدیر روابط عمومی و مشاور شهردار در امور ایثارگران ، حجت عظیمی مدیر امور شهر و سهیل سلطانی مدیر امور مالی در این بازدید شهردار را همراهی می کردند در پایان این بازدید شهردار باقرشهرو هیئت همراه پس از حضور در یادمان شهدای نیروگاه گازی برق ری در هشت سال دفاع مقدس و قرائت فاتحه ، از خدمات مهندس بادرستانی مدیرعامل نیروگاه گازی برق ری با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آوردند .

لازم به یادآوری است ، نیروگاه ری از نوع گازی با ظرفیت ۹۷۹٫۴ مگاوات بوده که در زمینی به مساحت ۵۲٫۵ هکتار در محدوده شهر باقرشهر احداث شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.