بازدید شهردار باقرشهر از واحدهای ستادی شهرداری

0 37

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، مرتضی همتی شهردار جدید باقرشهر با حضور در  واحدهای ستادی شهرداری از واحدهای مختلف مدیریت شهری بازدید و ضمن دیدار و آشنایی بیشتر با کارکنان شهرداری در جریان روند فعالیت واحدهای شهرداری قرار گرفتند.

شهردار باقرشهر در این دیدار که نزدیک به ۸ ساعت به طول انجامید، ضمن دیدار با مدیران و کارکنان واحدها و بخش های مختلف توصیه های لازم را به پرسنل در خصوص حضور در محل کار و تکریم ارباب رجوع ارائه نمودند.

از ضرورت های کار روابط عمومی اطلاع رسانی مناسب اقدامات شهرداری است

شهردار باقرشهر در بازدید از اداره روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی باید با گسترش هم اندیشی و ایده پردازی جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی هر چه بهتر شهروندان نسبت به اقدامات و تلاشهای شهرداری در راستای حل مشکلات به طرق مقتضی برنامه ریزی نماید، همه باید به نحو مقتضی از برنامه های اجرایی شهرداری اطلاع یابند و از عملکرد مثبت شهرداری به خوبی آگاه شوند چرا که جلب اعتماد مردم در گروی دانستن و آگاهی کافی مردم نسبت به اقدامات و پروژه ها و برنامه هایی که انجام شده است می باشد.

یکی از اولویت های اصلی شهرداری باقرشهر توسعه کیفی برنامه های فرهنگی در شهر می باشد

وی در بازدید از امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری باقرشهر تاکید کرد: مقوله فرهنگ و فرهنگ سازی از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و باید با آسیب شناسی دقیق هنجارهای فرهنگی شهر را پررنگ تر کنیم تا در جهت بوجود آمدن خروجی های مثبت در راستای توسعه کیفی فرهنگی شهر قدم های مثبتی برداشته شود.

پروژه های عمرانی باید سریعتر جهت استفاده شهروندان به بهره برداری برسند

مهندس همتی شهردار باقرشهر ضمن بازدید از اداره عمران و تاسیسات شهری به ایمن سازی و سرعت بخشیدن به پروژه های فنی و عمرانی در سطح منطقه تأکید کرد و اظهار داشت: تمامی پروژه ها باید در یک زمانبندی مشخص و با نظارت مستمر کارشناسان و با هدف ایجاد رفاه و آسایش برای شهروندان در بازه زمانی کوتاه در اختیار شهروندان منطقه قرار گیرد.

باید تکریم ارباب رجوع و تسریع در امور شهروندان سرلوحه کار شهرداری قرار بگیرد

شهردار باقرشهر در بازدید از معاونت فنی و شهرسازی به تعامل بیش از پیش مجموعه شهرداری با شهروندان اشاره کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع و تسریع در امور شهروندان در راستای ارائه خدمات یکسان باید سرلوحه تمام واحد های قرار گیرد تا درخواست های شهروندان در کمترین زمان ممکن اجرایی گردد.

با تلاش مضاعف و عملکرد جهادی پاسخگوی انتظارات شهروندان باشیم

شهردار باقرشهر در بازدید از حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری بر ضرورت فراهم ساختن زیرساخت ها و تقویت واحدهای خدمات شهری تاکید کرد و گفت: درخواست مردم از خدمات شهری ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در بخش های امور شهر، سد معبر، ترافیک و حمل و نقل، فضای سبز،زیباسازی، تکریم ارباب رجوع و… می باشد و ما وظیفه داریم با تلاش مضاعف و عملکرد جهادی، پاسخگوی انتظار شهروندان باشیم.

شناسایی و کسب درآمدهای پایدار برای تامین هزینه های اداره شهر باید جزء اولویتها در شهرداری باشد

همچنین مهندس همتی شهردار باقرشهر در بازدید از اداره درآمد با تاکید بر شفاف سازی امورات درآمدی و پیگیری جدی برای وصول درآمد و مطالبات شهرداری باقرشهر، افزود: شناسایی و کسب درآمدهای پایدار برای تامین هزینه های اداره شهر و ارائه خدمات بهینه به شهروندان باید جز اهداف و اولویت همکاران این حوزه قرار گیرد.

گزارش تصویری

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.