بازدید میدانی شهردار باقرشهر از روند پیشرفت پروژه های عمرانی سطح شهر

0 94

به گزارش روابط عمومی شهرداری  باقرشهر، محسن قضاتلو شهردار باقرشهر به همراه معاونت خدمات شهری، مسئول حراست، رئیس اداره روابط عمومی و جمعی از مدیران شهری به منظور پیگیری و نظارت بر روند اجرایی پروژه های عمرانی، از پروژه های عمرانی شهرداری باقرشهر در سطح شهر بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی آنها قرار گرفتند.

 

شهردار باقرشهر در حاشیه این بازدید،گفت: سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های عمرانی از خواسته ها و اولویت های کاری مدیریت شهری محسوب می شود ولی این بدان معنا نیست که در کیفیت سهل انگاری و رعایت شاخصه های کیفی مد نظر قرار گرفته نشود.

شهردار باقرشهر با بیان اینکه هدف عمده مدیریت شهری ایجاد رفاه، آسایش و آرامش برای شهروندان است، گفت: مهمترین اولویت مدیریت شهری در باقرشهر جلب رضایت شهروندان است و این امر مهم با تکمیل و بهره برداری مطلوب از طرح های عمرانی و اجرایی میسر خواهد شد .

لازم به ذکر است شهردار باقرشهر از پروژه های آسفالت خیابانهای شهرک دانش(چرم سازی)، احداث زمینهای فوتبال و والیبال ساحلی، سایت بحران، بازپیرایی و بازسازی پیاده روهای معابر و ترمیم آسفالت نوار حفاری های سطح شهر بازدید کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.