باقرشهر مهد کشتی فرنگی می شود 

علیرضا دبیر ؛ پژمان پشتام نگین درخشان استان تهران در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در کشور نروژ بود.

0 215

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در آیین تجلیل از پژمان پشتام قهرمان مردمی که در محل دفتر شهردار باقرشهر برگزار شد گفت: از حضور در  مراسم تجلیل از سوپر استار مسابقات جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۲۱ کشور نروژ بسیار خوشحالم.
وی افزود: پژمان پشتام بعد از چند سال ممارست و تلاش مضاعف توانست به نمایندگی  از استان تهران در مسابقات جهانی افتخار آفرینی نماید.
وی بیان کرد: از شهرستان ری تاکنون فقط ۴ نفر ( آقایان ، خورشیدفر، علیرضا دبیر ، اسطوره پرافتخار حمید سوریان و پژمان پشتام) موفق به کسب مدال زرین جهانی و المپیک شدند که آخرین نفر از این نسل اقای پژمان پشتام دلاور مرد باقرشهری است که با به اهتزاز در آوردن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران دل تمامی کشتی دوستان را شاد نمود‌.
دبیر ادامه داد: وجود زیر ساختهای ورزشی مناسب، بالابودن سرانه های ورزشی ، قهرمان سازی و قهرمان پروری از جمله اقدامات مدیریت شهری باقرشهر است که موجب شده ورزشکارانی مثل پژمان پشتام در جهان بدرخشند‌.
وی اذعان نمود؛ در طول مسابقات و بعد از آن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شخصا پیگیر وضعیت قهرمانان بودند.
ایشان افزود: از دغدغه مندیهای بنده وضعیت اشتغال قهرمانان بود که الحمدلله به لطف خداوند و دستورات آقای استادفرج مبنی بر اشتغال به کار ایشان در مجموعه شهرداری باقرشهر سپاسگزاری مینمایم.
وی افزود: طبق اطلاعات به دست آمده پس از مسابقات جهانی ، تعداد علاقمندان به رشته ورزشی کشتی افزایش یافته است.
وی در پایان گفت: در صورت ساخت خانه کشتی ، با اعزام مربیان و ارسال امکانات، کلاسهای آموزش کشتی زیر نظر قهرمانان و مربیان کارآزموده را در مقر کشتی فرنگی استان تهران ، یعنی در باقرشهر راه اندازی مینماییم.
در پایان این دیدار با اهدای ۵۰ میلیون تومان و هدایا شامل ۲ سکه بهار آزادی توسط شهردار باقرشهر در حضور علیرضا دبیر از پژمان پشتام تقدیر به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.