با تمهیدات اندیشیده شده/چهارشنبه ‌سوری در باقرشهر حادثه ای نداشت

0 171
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
ایرج یوسفی مدیر آتش‌نشانی باقرشهر با اعلام این خبر گفت: بر اساس تمهیدات پیش بینی شده در نشست هم اندیشی مخاطرات چهارشنبه سوری و هماهنگی های انجام شده با کلانتری ۱۷۵ و اورژانس باقرشهر و خدمات شهری شهرداری در دفتر معاونت فرهنگی اجتماعی ، شاهد مورد خاصی نبودیم.
وی در ادامه گفت: آتش نشانی باقرشهر مطابق هر سال، نسبت به تامین ایمنی روزهای قبل و بعد چهارشنبه سوری اقدام نموده و نسبت به نصب بنر های هشدار دهنده در سطح معابر اقدام نموده است.
یوسفی در ادامه با بیان اینکه در روزهای قبل از مراسم چهارشنبه سوری بیشترین اقدامات پیرامون مسائل فرهنگی و آموزشی از طریق شبکه های مجازی و رسانه ها توسط روابط عمومی شهرداری انجام شده گفت: در روز چهارشنبه سوری، تمامی معابر، میادین شلوغ و پر تردد و خیابان ها با حضور گسترده آتش نشانان تحت کنترل قرار گرفت.
 وی از همکاری واحد خدمات شهر در تخلیه سطل های زباله در چند نوبت و حضور موثر نیرو ها در نقاط مختلف و همکاری نیروهای بسیجی و کلانتری در حفظ امنیت شهر قدردانی کرد.
 وی تصریح کرد :خانواده‌ها از عوامل مهم در پیشگیری از وقوع حوادث هستند، تمهیدات لازم برای شب چهارشنبه ‌سوری در باقرشهر اندیشیده شده است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.