برپایی میز خدمت مسئولین دستگاههای اجرایی بخش کهریزک در محل برگزاری نماز جمعه

0 208
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر،
همزمان با هفته دفاع مقدس و با هدف تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی جلسه میز خدمت شهروندان با حضور مسئولین بخش کهریزک پس از اقامه نماز جمعه در میعادگاه نمازگزاران در مصلی باقرشهر برگزار گردید
استاد فرج سرپرست شهرداری باقرشهر :هدف از برگزاری میز خدمت را دسترسی سریعتر مردم به مسئولین و راهنمائی و تسریع خدمات دستگاهها عنوان کرد.

وی افزود: میز خدمت فضایی است که خدمات به ارباب رجوع را تسهیل می کند و گام مثبتی در راستای جواب دهی و رفع مشکلات می باشد و در صورت اجرا مطلوب آن رضایتمندی حداکثری را به دنبال خواهد داشت.

امین بابایی ادامه داد:از دیگر اهداف راه اندازی میز خدمت در دستگاهها را می تواند به کاهش مراجعات حضوری، سهولت در پاسخگویی، کاهش بروکراسی اداری و در نهایت افزایش رضایتمندی ارباب رجوع اشاره کرد.

وی تصریح کرد: دستورالعمل راه‌اندازی میز خدمت در راستای اجرای ماده (۱۷) تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان «حقوق شهروندی» در نظام اداری به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است.

استاد فرج گفت: خدمتگزاری به مردم را فلسفه وجودی هر نظام اداری برشمرد و گفت: مردم قدرت، پشتوانه و سرمایه‌های اجتماعی در هر جامعه ای بشمار می آیند، ضرورت دارد در جهت ارائه خدمات بهینه به شهروندان اهتمام جدی باشد.

این جلسه به همت بخشداری کهریزک و با هدف پاسخگویی مسئولین با شهروندان برگزار گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.