برگزاری تمرین عملیات آبرسانی آتش نشانان باقرشهری

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی : در راستای ارتقا آمادگی جسمی و روحی پرسنل آتش نشانی ، تمرین آبرسانی توسط آتش نشانان باقرشهر برگزار گردید.

0 204
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، اصغر عبداللهی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در اینباره گفت: در راستای ارتقا آمادگی جسمی و روحی پرسنل آتش نشانی ، تمرین آبرسانی توسط آتش نشانان باقرشهر برگزار گردید.
وی ادامه داد: به منظور مقابله سریع با انواع حوادث و نجات سریع جان انسانها در کوتاهترین زمان ممکن و افزایش قوای جسمانی به منظور جلوگیری از آسیب های ناخواسته در حوادث مانورهای متعددی توسط آتش نشانان برگزار میگردد.
ایشان ادامه داد: سرعت و دقت در عملیات، اهمیت موضوع آمادگی جسمانی، وجود تجهیزات مدرن، افزایش توان جسمانی ، از پارامترهای آتش نشانی در هر عملیات میباشد.
عبداللهی اذعان داشت: آتش نشانی باقرشهر به علت وجود مراکز صنعتی ، اداری و صنایع ملی، بالاترین آمادگی و حضور در ماموریتها را داراست که به عنوان مثال حضور سریع و به موقع به عنوان گروه پیشتاز در حادثه آتش سوزی پالایشگاه تهران در سال جاری را میتوان نام برد.
وی در پایان آتش نشانان را افرادی خطاب نمود: که جانفشانی در راه نجات افراد در محور  خدمت رسانی این عزیزان همواره جلوه گر می باشند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.