برگزاری هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش بخش کهریزک

0 151
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر،
هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضورشهردار و بخشدار، رئیس آموزش و پرورش ، اعضای شورای بخش کهریزک و اعضای شورای باقرشهر، معاونت فرهنگی و … در سالن جلسات شهید سپهبد سردار سلیمانی برگزار شد.
دکتر بابایی بخشدار کهریزک ضمن تبریک به مناسبت برتر شدن شهرداری باقرشهر و قدردانی از برگزاری میز مهربانی گفت: معلمین بسیار جایگاه رفیعی دارند و به هیچ طریقی نمی توان از آنها تقدیر کردو به رسم ادب واحترام بایستی قدرشناس زحمات آنان بود.
علی کلهر رئیس شورای بخش کهریزک افزود: در تمامی زمینه ها اعم از فرهنگی ، اجتماعی ،  اقتصادی ، سیاسی و … نگاه به آموزش وپرورش باید ویژه باشد و شهرداری و شورای اسلامی به پاسداشت مقام معلم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
در ادامه شهردار باقرشهر گفت: بخش کهریزک شهری با پتانسیل های زیاد می باشد که اتحاد و همدلی بین مسئولین ، ادارات و نهادها زبانزد است.
این مقام مسئول اظهارداشت: پرداخت به موقع سهم پنج درصدی آموزش و پرورش از سوی شهرداریهای تابعه نشان از دغدغه مندی و توجه مسئولان شهری به این نهاد است.
افضلی مدیر آموزش و پرورش کهریزک جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با ارائه گزارشی ازوضعیت آموزشی از طریق فضای مجازی بعد از شیوع کرونا در سخنانی گفت: تعدادی از معلمان مجرب و با سابقه بخش کهریزک آموزش از راه دور را از شبکه ملی برعهده داشتند که این افتخاربزرگی برای خانواده بزرگ فرهنگیان کهریزک می باشد. وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته تمامی مطالبات فرهنگیان از جمله حق التدریس ها و اضافه کاری و … پرداخت شده است.
 وی تصریح کرد: با صرفه جویی در هزینه ها، تمامی مبالغ سرویس فرهنگیان به روز تسویه شده است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.