بقرائی: اجرای پروژه‌های اثربخش در توسعه باقرشهر خروجی اتحاد شورا و شهرداری است

0 193

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر :
ابوطالب بقرائی صبح امروز در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی مدیریت شهری باقرشهر اظهار کرد: در حالی شهرداری با وجود محدودیت منابع مالی و اعتباری در بازه زمانی کوتاهی هفت پروژه بزرگ زیرساختی و عمرانی را اجرایی کرده و به بهره‌برداری رسانده است.
وی گفت: همه تلاش و اهتمام اعضای پنجمین دوره شورای شهر باقرشهر این بود که در هر شرایطی وضعیت مدیریت شهری به سمت وضعیت مطلوب هدایت شود.
رئیس شورای شهر باقرشهر خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های کارآمد و اثربخش در توسعه باقرشهر در سایه اتحاد و هم‌افزایی شورا و شهرداری محقق شده است.
بقرایی بیان داشت: سرعت بخشیدن به قطار رشد و توسعه در باقرشهر در مقایسه با دیگر شهرهای اطراف مرهون وحدت، همدلی و مشارکت فعال مدیریت شهری است.
وی عنوان کرد: شورای شهر باقرشهر با راه‌اندازی نرم‌افزار “باقرشهر من” در مسیر شفاف‌سازی، تعامل با مردم، کارآفرینی، پیگیری مشکلات و مدیریت جامع شهری حرکت کرده است.
رئیس شورای شهر باقرشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ابطال انتخابات شورای شهر باقرشهر، گفت: متاسفانه افرادی اجازه ندادند باقرشهر به عنوان شهری در مسیر توسعه از وجود شورای شهر بهره‌مند شود.
بقرایی افزود: اگر شورای سالم و کارآمد باشد، خلا آن ضرر و ضربه زرگی برای شهر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.