بهبود و ارتقاء سلامت شهروندان، در پی تلاشهای چشمگیر شهرداری باقرشهر

سردار دکتر احمد عبدالهی با ارسال لوح سپاس از زحمات و خدمات سعید استادفرج در ایجاد بستر لازم برای مبارزه با بیماری کرونا تقدیر کرد.

0 181
 به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛
سردار دکتر احمد عبدالهی پزشک و متخصص علوم آزمایشگاهی که به تازگی به پاس طراحی و اجرای فعالیت های پزشکی در مقابله با ویروس کرونا ، موفق به کسب نشان درجه یک شفاء که با تائید و توشیح مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا شده است ، با ارسال لوح سپاس از خدمات ارزنده سعید استادفرج سرپرست شهرداری باقرشهر در بهبود و ارتقاء سلامت شهروندان تقدیر کرد .
ایشان در زمان دیدار با سعید استادفرج، از اقدامات شهرداری در آماده سازی بوستان و مجموعه ورزشی فدک برای واکسیناسیون شهروندان با همکاری اداره بهداشت و درمان شهرستان ری و اقدامات موثر به منظور مقابله با شیوع این بیماری خطرناک و حفظ سلامت و تندرستی شهروندان ، با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت ها قدردانی نموده بودند .
از جمله اقداماتی که مورد توجه و تاکید عضو ارشد ستاد ملی مقابله با بیماری‌ کرونا قرار گرفت اهتمام ویژه شهرداری در تعامل و همکاری با دستگاه های اجرایی و بهداشتی بود
وی همچنین از توجه ویژه شهرداری و شخص آقای استادفرج در پیگری و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، که منجر به حفظ سلامت و افزایش امید به زندگی در بین شهروندان شده است قدردانی کردند .
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.