به مناسبت روز بسیج کارمندان برگزار گردید/مراسم تجلیل از شورای فرماندهی حوزه بسیج کارمندان شهید پلارک انجام شد

0 164

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛

در این جلسه سعید استادفرج شهردار باقرشهر ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدان رجائی و باهنر و هفته دولت ، روز کارمند و بسیج کارمندان را به کارمندان بسیجی تبریک گفت .
استادفرج در ادامه گفت : هفته دولت بهترین زمان برای بررسی خدمات ارزشمندی است که دستگاه های اجرایی به شهروندان ارائه می کنند و می بایست این گزارشات واقعی ، امید آفرین بوده و امنیت روانی جامعه را فراهم کند.
وی افزود : پروژه های مهمی در حال حاضر در دست اقدام داریم که بهره برداری از آنها حاصل زحمات نیروهای خدوم و پرتلاشی است که با روحیه بسیجی و جهادی در پیگیری امور هستند و از هم اکنون دهه فجری باشکوه را به شهروندان بشارت می دهم و به آنها اطمینان می دهم در دهه فجر امسال شاهد حماسه ای دیگر از شهرداری باقرشهر خواهند بود .
سرهنگ قمصری رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارمند ؛ گفت : در بسیج کارمندان دو موضوع میز خدمت جهادی و تامین ادارات با دقت در حال پیگیری و اجرا می باشد ، و در این زمینه آموزشهای لازم به کارکنان داده شده است و بسیجیان اجازه هیچگونه تعرضی را به ادارات از سوی اراذل و اوباشو نیروهای منافق که به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند را نخواهد داد.
لازم به ذکر است در پایان این جلسه از اعضای شورای فرماندهی حوزه بسیج کارمندان شهید پلارک و تعدادی از کارمندان بسیجی با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.