به مناسبت هفته بسیج برگزار شد/مراسم آیین افتتاح دفتر فرماندهی حوزه بسیج کارمندان شهید پلارک در بخشداری کهریزک برگزار شد

0 169
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
امین بابایی بخشدار کهریزک در آیین افتتاح دفتر فرماندهی حوزه بسیج کارمندان شهید پلارک ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج در متن ملت است و حرکت بسیجی تناسبی است میان هویت و حقیقت که در آن آموزش و استقامت و تلاش نمایان است .
 وی اذعان داشت: فرهنگ بسیجی مجموعه ای از معرفتها , روشها و منش هاست که شکوفه شکوهمند آن رایحه ایثار و اخلاص و مقاومت را بارور ساخته است.
 بابایی ادامه داد: بسیج در طی ۴۱ سال گذشته
 پیشرو در خدمت به ملت و منشا خیر و برکات فراوان بوده و هم اکنون نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا ، با شعار بسیج و خدمت مومنانه در قالب پویشهای مختلف در حوزه سلامت در کنار تمامی نیروهای دست اندرکار مشغول خدمت بوده است.
 وی حضور دفتر فرماندهی حوزه مقاومت بسیج کارمندان شهید پلارک را فرصت مغتنمی برای تعامل و همسویی ادارات در خدمت صادقانه به شهروندان دانست و ابراز امیدواری کرد بسیج کارمندان در کنار مدیریت اجرایی ، برنامه های متنوعی را در مسیر کارمند طراز انقلاب اسلامی بردارد.
 در ادامه سرهنگ کاشفی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله ره با تبریک هفته بسیج گفت:  فرهنگ بسیجی بانگ رهایی و بیداریست که با عمل گرایی همراه با آرمان گرایی در دیدن افق های دور دست همچنان میدرخشد.
 وی ادامه داد: در هفته بسیج برنامه های متعددی با حضور فرماندهان تدوین شده است که اهم آن در قالب برنامه های فر هنگی و کمکهای مومنانه اجرایی شده است.
 وی در پایان به جابجایی دفتر فرماندهی حوزه کارمندان شهید پلارک به بخشداری اشاره داشت و ضمن قدردانی از شهرداری باقرشهر به سبب سال‌ها میزبانی از حوزه کارمندان افزود: امیدواریم که تمامی ادارات با افتتاح پایگاه و تعامل سازنده به پیشبرد اهداف نظام در خدمتگزاری به شهروندان و ملت ایران اسلامی در کنار هم گام بردارند.
 در ادامه این مراسم امیر محبی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری به نیابت از شهردار باقرشهر گفت: در طی سالیان گذشته دفتر فرماندهی حوزه مقاومت بسیج کارمندان شهید پلارک در مجموعه شهرداری باقرشهر مستقر بود و این مجموعه با تمامی امکانات نسبت پشتیبانی از برنامه های حوزه و شرح وظایف آن به نحو احسن ایفای نقش کرده است .
 محبی ادامه داد: در همین راستا و به رسم امانتداری این حوزه با کلیه تجهیزات و متعلقات به بخشداری کهریزک منتقل شده است و امیدواریم کما فی السابق فعالیت و ماموربتهای محوله در حوزه های آموزشی. اقتصادی. سیاسی. اجتماعی با پویایی ادامه یابد.
 در پایان این مراسم به رسم یادبود از فرماندهان برادر و خواهر بسیجی  توسط بخشدار کهریزک و رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر به عمل آمد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.