دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر

0 151
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛
در این دیدار که با حضور ابوطالب بقرایی رئیس شورا، مجتبی پرک، عین اله آقاپور و حسین ابراهیمی ؛ اعضای شورای شهر صورت گرفت، ابوطالب بقرایی رئیس شورای اسلامی باقرشهر گفت: ورزش را باید به عنوان یکی از مهم ترین فعالیت های روزمره زندگی شهروندان ترویج داد و در این زمینه فرهنگ سازی کرد.
 بقرایی با بیان اینکه باید با ایجاد زیرساخت های ورزشی و فرهنگ سازی جوانان را به سمت ورزش سوق دهیم، ادامه داد: اعضای شورای اسلامی باقرشهر در زمینه توسعه ورزش و ترویج فعالیت های ورزشی پیشرو بوده و مراکز ورزشی متعددی را در مناطق مختلف شهر احداث نموده است و از برگزاری هرگونه برنامه های فرهنگی و ورزشی حمایت می کندکه ثمره تمامی این اقدامات، افتخارآفرینی فرزندان برومند شهرمان در میادین ورزشی کشوری و بین المللی می باشد.
 در این دیدار سید عباس عبدالهی رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر ضمن قدردانی از اقدامات و حمایت های بی دریغ شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر در پیشبرد اهداف ورزش همگانی، اظهار امیدواری کرد با پایان بحران کرونا، فعالیت های ورزشی رونق دوباره یافته و مانند گذشته شاهد درخشش جوانان با استعداد باقرشهری در ورزشهای مختلف و در میادین کشوری و بین المللی باشیم .
 در پایان این دیدار از خدمات رئیس‌ اداره ورزش و جوانان باقرشهر در جهت رشد و تعالی ورزش باقرشهر با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.