به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت/دیدار فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) با شهردار باقرشهر

0 206

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛

سرهنگ پاسدار خداداد کاشفی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) به مناسبت گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس و کسب اطلاع از سلامتی و بهبودی شهردار باقرشهر به دیدار شهردار آمده بود ، در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظرکرد.
سعید استادفرج شهردار باقرشهر با تبریک انتصاب فرمانده جدید سپاه باقرشهر بر تعامل و همکاری با این ناحیه در راستای برنامه های فرهنگی اجتماعی و در راستای نشر ارزش های اسلامی و اخلاقی تاکید کرد و افزود : باقرشهر در جوار در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) قرار گرفته و در دوران دفاع مقدس ، رزمندگان و نیروهای خدوم و زحمتکش برای حضور در جبهه ها و خدمت به رزمندگان از یکدیگر پیشی می گرفتند.
استادفرج افزود: این مردم لایق خدمت هستند و ما در شهرداری باقرشهر تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار بسته ایم و خدمات شهرداری در سایه توفیقات الهی و خون پاک شهیدان و دلاورمردیهای رزمندگان به دست آمده است و اگر امروز از لحاظ سرانه های ورزشی و فرهنگی در استان تهران و حتی در کشور دارای جایگاهی هستیم ، مرهون تلاشهای نیروهای خدومی هستیم که با نگاهی جهادی به رفع کاستی ها و اجرای پروژه های عمرانی و تفریحی می پردازند .
وی همچنین اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر را حاصل تلاش مجموعه پرسنل شهرداری دانست و گفت: فضای موجود در شهرداری، فضایی صمیمی و دوستانه است، حس مسئولیت و خدمت به مردم جزو اولویت کاری پرسنل است و مجموعه پرسنل شهرداری خارج از ضوابط اداری و ساعات کاری به صورت شبانه روزی و بی وقفه به خصوص در مواقع بحران از جمله سیل، آتش سوزی و فعالیت های عمرانی، در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز هستند.
استادفرج در پایان اضافه کرد: فشار زیادی از لحاظ اقتصادی بر شهرداری وجود دارد، بنابراین نیازمند حمایت و همکاری مردم و سرمایه گذاران هستیم.
سرهنگ پاسدار خداداد کاشفی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از فعالیت های شهرداری باقرشهر بویژه در برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در هفته دفاع مقدس ، بر تعامل و همراهی و همکاری سپاه و بسیج با شهرداری در راستای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و ارزش های دینی با بهره گیری از توان و استعداد های بسیج در این راستا تصریح نمود.
وی افزود : اقدامات شهرداری در زمینه حفظ و نشر آثار شهدا وخانواده های معظم و معزز شهدا ، رزمندگان و جانبازان بسیار چشمگیر و در خور تحسین است و خوشبختانه شاهد هستیم که شهرداری با روحیه و عمل جهادی عقب‌ماندگی های مختلف در حوزه شهری را در طی دوران فعالیت خود جبران نموده است .
سرهنگ کاشفی افزود : امروزه شرایط مانند جنگ تحمیلی است و پزشکان و پرستاران در شبکه بهداشت و درمان همانگونه که در جنگ تحمیلی در کنار پاسداران در خط مقدم جبهه ها بودند، امروز نیز در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس کرونا هستند و شهرداری باقرشهر نیز در همکاری با سپاه برای مقابله با این ویروس همکاری بسیار مطلوبی داشته که قابل تقدیر است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.