به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، از معلمان نمونه بخش کهریزک تجلیل شد

0 22

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ به مناسبت گرامیداشت هفته معلم از معلمان نمونه بخش کهریزک طی مراسمی به میزبانی آموزش و پرورش بخش کهریزک که با حضور بخشدار کهریزک، بخشدار قلعه نو، سرپرست شهرداری باقرشهر، شهردارکهریزک و جمعی از مدیران بخش کهریزک برگزار گردید از معلمان نمونه استانی و شهرستانی بخش کهریزک تجلیل گردید.

بخشدار کهریزک در این مراسم با بیان اینکه معلمی شغل انبیاست، اظهار داشت: معلمان الگوی معرفتی و تربیتی اقشار مختلف جامعه می باشند که توانسته اند افرادی را پرورش دهند که در راه استقلال و افتخار این مرز و بوم حتی جان خود را فدا نمایند.

ریاست آموزش و پرورش بخش کهریزک ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته معلم، گفت: انتخاب تعدادی از معلمان و دبیران این بخش در سال گذشته که با سعی و تلاش و رعایت شاخصه های آموزشی موفق به کسب رتبه برتر در سطح استان شده اند، برای حوزه آموزشی این بخش یک افتخار بزرگ محسوب می شود چراکه این عزیزان نقش بسزایی در آموزش و پرورش دانش آموزان در بخش کهریزک دارند. همچنین انتخاب معلمان و دبیران نمونه بخش کهریزک در حوزه های مختلف آموزشی ما را بر آن داشت تا در مراسمی که در شان و منزلت این عزیزان باشد از آنان تقدیر و تجلیل نمائیم.

در پایان مراسم لوح و هدایایی به رسم یادبود به معلمان نمونه بخش کهریزک با حضور مسئولین اعطاء شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.