بیانیه مهم سعید استادفرج ، در پی برخی شبهه افکنی ها

0 186
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
سعید استاد فرج در این بیانیه آورده است : اینجانب به اصرار تعدادی از اعضای شورای شهر باقرشهر و به منظور تنویر افکار عمومی و احقاق حقوق شهروندان ، در نظر داشتم از علیرضا ناصری پور شکایت نمایم تا مشخص شود، انتخاب اینحانب توسط ۷ نفر اعضای شورای شهر به دلیل شناخت کامل از باقرشهر و سابقه اجرایی من در سالهای گذشته بوده است و اینجانب نیازی به کارشکنی و رایزنی و ارتباطات برای فعالیت در این سمت را ندارم .
 حضور من به عنوان شهردار تنها برای ساماندهی به وضعیت ماه های پایانی سال ۹۸ و به سرانجام رساندن پروژه های بزرگ عمرانی که توسط اینجانب در سالهای قبل برنامه ریزی و کلنگ زنی شده بود صورت گرفت که بحول قوه الهی این آرمان محقق شد .
 استادفرج افزود: در عین حال و با توجه به مذاکرات تلفنی با ناصری پور و توضیخات ایشان در مورد گزارش منعکس شده در نشریه فوق و اعلام عذرخواهی ایشان ، اینحانب از قصد خود برای شکایت از وی صرف نظر کرده و عذرخواهی شان را پذیرفتم و امیدوارم هر دو بتوانیم سالیان سال در کسوت یک خدمتگزار به مردم شریف ایران اسلامی خدمت نمائیم .
 وی افزود: و در پایان با خدای خود عهد می بندم تا آخرین لحظه از تلاش برای سربلندی مردم شریف باقرشهر کوتاهی ننمایم و در استحکام ساختار شهرداری تمام توان خود را بگار گیرم .
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.