تخریب یک مورد ساخت و ساز غیر مجاز در خیابان امام حسین باقرشهر

0 10

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، در ادامه نهضت برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در باقرشهر و در راستای اجرای احکام قانونی یک مورد ساخت و ساز غیر مجاز در خیابان امام حسین(ع) غربی با زیر بنایی تقریبی ۶۰۰ مترمربع تخریب و قلع و قمع شد.


مسعود یوسف نژاد سرپرست شهرداری باقرشهر در این خصوص گفت:در راستای دفاع از حقوق شهروندان و همچنین پیشگیری از هرگونه حادثه، با ساخت و سازهای غیرمجاز و غیر اصولی همواره مطابق قانون برخورد خواهد شد.
یوسف نژاد گفت: واحد نظارت و کنترل ساختمانی به طور شبانه روزی و به صورت محسوس و نامحسوس، با هدف مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهر گشت‌زنی می کند و از هر گونه تخلف ساختمانی در سطح شهر جلوگیری می نماید.
وی اظهار داشت: ساخت و سازهای شهری به صورت غیرقانونی و بدون نظارت کارشناسی نه تنها باعث آسیب زدن به سیما و منظر شهری می شود بلکه چهره و مبلمان شهری و نیز روند شهرسازی را با مشکل روبرو می کند.
سرپرست شهرداری باقرشهر در پایان خاطر نشان کرد، با توجه به ابلاغیه ها و قوانین مطروحه ، هیچ مماشاتی با تخلفات ساختمانی غیر مجاز نخواهد شد و با حمایت‌های دستگاه قضایی این رویه همچنان ادامه خواهد داشت و از شهروندان می خواهیم که با رعایت قانون مجموعه مدیریت شهری را برای ریشه کنی این معضل اجتماعی یاری دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.