تعمیر، بازسازی و راه‌اندازی المان آبنمای المپیک بوستان عطر سیب

0 63

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، در راستای اجرای عملیات بازپیرایی بوستان های سطح شهر المان آبنمای المپیک بوستان عطر سیب با هماهنگی تربیت بدنی شهرداری باقرشهر و توسط اداره عمران و تاسیسات شهری تعمیر، بازسازی و راه اندازی می شود.

شهردار باقر شهر با اعلام این خبر گفت: پس از کارشناسی های لازم، آبنمای المان المپیک در بوستان عطر سیب که همزمان با افتتاح بوستان عطر سیب در سال۸۴ به بهره‌برداری رسیده بود، اما بدلیل آسیب های سازه ای و نما، چند سالی غیر فعال بود مورد مرمت، بازسازی و راه اندازی قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: آبنماهای بوستان ها در راستای طرح نگهداشت تاسیسات شهری در دست ساماندهی و بازسازی می باشند و مجدداً راه اندازی می شوند که در این مرحله عملیات بازسازی آبنمای المان المپیک بوستان عطر سیب در حال اجرا می باشد.

شهردار باقرشهر با بیان اینکه امروزه فضاهای شهری و بوستانها باید بتوانند حس مطلوبی در شهروندان در حین عبور و مرور و استفاده روزانه‌ از این مکانها ایجاد کنند، افزود: آبنماها یکی از ابزاری است که با توجه به ریشه و پیوند آن با معماری و هویت ایرانی و اسلامی تاثیر به‌سزایی در ایجاد فضای آرام و پر نشاط برای شهر و شهروندان دارد.

محسن قضاتلو اظهار کرد: طرح ساماندهی، تعمیر و راه اندازی آبنماهای بوستانهای سطح  شهر در دستور کار قرار گرفته است که انشاالله در آینده ای نزدیک آبنمای بوستان‌ ارغوان نیز راه اندازی و فعال می شود.

گفتنی است بوستان عطر سیب با مرمت و بازسازی مجدد المان آبنمای المپیک به استقبال بهار خواهد رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.