تعویض سیستم روشنایی بوستان فدک (بانوان) باقرشهرانجام شد

0 8

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر ، در راستای ایمن سازی و اصلاح ، رفع خاموشی و تامین روشنایی بوستان فدک (بانوان)، تعداد ۷۰ عدد پایه روشنایی قدیمی این بوستان توسط واحد زیباسازی شهرداری باقرشهر تعویض شدند.

مسعود یوسف نژاد سرپرست شهرداری باقرشهر با اعلام این خبر،گفت: تامین روشنایی و رفع نواقص مبلمان شهری از اولویت های مهم مدیریت شهری در باقرشهر است که با هدف ارتقای سیما و منظر شهری ،تأمین رفاه ،آسایش و کسب رضایت شهروندان انجام می گردد.

وی اظهار داشت: با توجه به وضعیت مطلوب آب و هوایی در شب ها و گذران اوقات فراغت شهروندان در بوستانهای سطح شهر، بازنگری نور محیطی داخلی و پیرامونی پارک ها و رسیدگی به وضعیت روشنایی معابر به ترتیب اولویت در دستور کار اکیپ های فنی و خدماتی شهرداری باقرشهر قرار گرفته است.

یوسف نژاد تصریح کرد: در همین راستا و در جهت رفع خاموشی و تقویت سیستم روشنایی بوستان فدک(بانوان)، واحد زیباسازی شهرداری باقرشهر اقدام به تعویض ۷۰ عدد پایه روشنایی های ۳ متری قدیمی این بوستان و جایگزینی آن با پایه روشنایی های جدید تموده است.

سرپرست شهرداری باقرشهر در پایان اظهار داشت: با رفع خاموشی و تامین روشنایی در بوستان های شطح شهر می‌توانیم زیبایی خاصی به فضای بوستان‌ها ببخشیم و زمینه را برای آسایش و امنیت بیشتر شهروندان فراهم کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.