تقدیر استاندار تهران از مدیران شهرداری باقرشهر

0 203
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛
سعید استاد فرج در حاشیه آیین تقدیر از معاونین و مدیران شهرداری که در ساختمان مرکزی شهیدان باکری باقرشهر برگزار شد گفت: استاندار تهران پس از ملاحظه گزارش اقدامات انجام شده برای افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهرداری باقرشهر، با صدور الواحی از معاونین و مدیران شهرداری قدردانی کرد.
 شهردار باقرشهر در ادامه افزود: مفتخریم در چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی به پاس وفای به عهد و خدمت گذاری و خدمت رسانی به شهروندان از دستان با کفایت استاندار تهران دکتر بند پی لوح تقدیر دریافت مینمائیم.
ایشان ادامه داد: تکمیل و آماده سازی پنج پروژه عمرانی در سال ۹۹ و افتتاح در چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی در کوتاهترین زمان ممکن نشان دهنده شایستگی، لیاقت و خدمات ارزشمند کلیه همکاران میباشد.
استاد فرج افزود: پیگیریها و سخت کوشیهای همکاران در بطن خدمتگزاری به شهروندان تاًثیر محرک ، مثبت و اثربخشی در اینجانب را پدیدار ساخته است و بنده با افتخار کامل از زحمات یکساله همکاران تلاشگر و محبوب پیرامون خویش که فرصتهایی عالی را خلق نمودند کمال تشکر را مینمایم.
 شهردار باقرشهر در پایان تصریح کرد: جا دارد حق قدر شناسی خودم و همکاران را برای شهروندان ادا نماییم و امید است در راستای توسعه و ارتقا سطح زندگی شهروندان توفیقات متعددی را به دست آوریم.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.