تقدیر امین بابایی بخشدار کهریزک از شهردار باقرشهر

0 162

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
امین بابایی بخشدار کهریزک در مراسم بازدید از پروژه های در حال ساخت شهرداری باقرشهر از زحمات جانانه سعید استادفرج شهردار باقرشهر تقدیر کرد و گفت: الحق و الانصاف هم با دقت نظر و هم تجربه ارزشمند سه دهه مدیریتی ایشان در سطح شهر باقرشهر به همراه کادر علمی و فنی شهرداری توفیقات شایسته‌ای را نصیب شهر و شهروندان نموده است.
ایشان ادامه داد: مایه مباهات و بالندگی است که در سطح بخش کهریزک این رشد و توانایی باعث عزت مندی و نگاه موثر مدیریتی در شهرستان گردیده است.
بابایی در ادامه بیان کرد : کسب رتبه برتر در میان ۴۲ شهرداری استان تهران که گاها  ظرفیتهای بسیار کلانی را دارند، نشان از  خدمات شبانه روزی و تلاش های گسترده و عظیم در حوزه های اجتماعی، عمرانی ، فرهنگی و آموزشی است که اینجانب شخصاً به آن میبالم .
ایشان ادامه داد: پس از کسب رتبه برتر و فاصله امتیازی بسیار با شهرداری های دیگر، به رسم ادب و اجرای این سنت حسنه به تاسی از فرمایشات بزرگان و رهروی راه عزیزان برخود لازم دانستم ضمن حضور از تلاشهای بی شائبه سعید استادفرج که در فرایند ارزیابی عملکرد دستگاه های اداری و اجرایی استان خوش درخشیده اند تبریک گفته و قدردان ایشان و همکاران شاغل در مجموعه شهرداری باشم.
شایان ذکر است در پایان این مراسم؛ با اهدای  تابلو فرش نفیس مزین به آیات الهی و لوح تقدیر از سعید استادفرج قدردانی به عمل آمد

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.