تقدیر مدیر کل پدافند غیر عامل استان تهران از سعید استادفرج شهردار باقرشهر

0 198

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛

علی رضوان مدیر کل پدافند غیر عامل استان تهران از زحمات و خدمات شهردار باقرشهر و سیفی مدیر بحران شهرداری باقرشهر به جهت پیشبرد سیاست های پدافند غیر عامل که با هدف فرهنگ سازی و ارتقاء پایداری صورت گرفته است با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

در بخشی از متن این لوح  تقدیراز سوی” علی رضوان” خطاب به” سعید استاد فرج ” آمده است:

در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارتقاء پویایی و استحکام مولفه های امنیت ملی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و توجه هر چه بیشتر به ملاحظات و اصول پدافند غیر عامل در تمامی حوزه ها موجب توسعه ی پایدار و تاب آوری و مقاومت کشور می گردد.

خداوند را سپاسگزاریم که این عرصه تحت تدابیر و سیاست های ابلاغی رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی در شرف نهادینه شدن است و نقش و همت همه ی کارگزاران، مدیران و آحاد میهن عزیزمان در رفع تهدیدات، خاصه تهدیدات نوین بسیار تاثیرگذار و با ارزش می باشد.

اینک و به مصداق کلام شریف لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از تلاش های صادقانه و اهتمام جنابعالی در پیاده سازی تدابیر فرمانده معظم کل قوا و پیشبرد سیاست های پدافند غیرعامل که با هدف فرهنگ سازی و ارتقاء پایداری صورت گرفته است تقدیر و تشکر نموده و به رسم یادبود این لوح را به حضورتان تقدیم می داریم.

توفیق شما را در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان مسئلت می نمائیم.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.