توجه ویژه معاونت خدمات شهر به ارتقا وضعیت کارگران شهرداری باقرشهر

0 175

مهندس احمد پناهنده معاون خدمات شهری شهرداری باقرشهر اعلام کرد ؛ با حمایت شهردار باقرشهر و در جلسه ای که با حضور اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری و همچنین نمایندگان بیمه تکمیلی و پیمانکار طرف قرارداد با شهرداری برگزار شد ، تصمیمات مهمی در زمینه های بیمه تکمیلی ، امکانات رفاهی و معیشتی و مسکن و درمان کارگران زحمتکش خدمات شهر و فضای سبز اتخاذ گردید .
وی در ادامه به یکی از اولویت های شهرداری در اجرای بیمه تکمیلی کارگران برای کاهش هزینه های درمان اشاره کرد و افزود : کارگران همواره در معرض آسیبهای ناشی از عوارض کار هستند و با تامین بیمه درمان تکمیلی آنها ، از نگرانی های ایشان در این بخش کاسته می شود .
پناهنده در ادامه به افزایش حقوق کارگران اشاره کرد و افزود : در دوره مدیریت جدید ، نسبت به افزیش حقوق کارگران و نظارت بر اجرای آن تا استیفای تمامی حقوق و مزایای کارگران و ترمیم پایه حقوق تاکید شده است .
وی ادامه داد : به مناسبت ماه مبارک رمضان بسته معیشتی ارزاق برای کلیه کارگران تهیه و به ایشان تحویل گردید .
مهندس پناهنده که مدیرعاملی تعاونی مسکن شهرداری باقرشهر را نیز بر عهده دارد ، اعلام کرد برای اولین بار تعاونی مسکن این شهرداری اقدام به عضو گیری مشارکتی نیروهای پیمانکاری فضای سبز و خدمات شهری را در دستور کار دارد و در پروژه های آتی ، کارگران زحمتکش از مزایای تعاونی بهره مند خواهند شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.