جلسه ای سازنده فیمابین شهرداری باقرشهر و اتاق اصناف شهرستان ری 

0 196
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
 سعید استاد فرج در ابتدای جلسه گفت: با توجه به تاسیس شهرداری در سال ۱۳۷۵ ارائه خدمات به شهروندان در حوزه های مختلف شتاب بیشتری گرفت، چنانچه با ارتقا سطح زیر ساختهای شهری و افزایش سرانه ها در حوزه های فضای سبز، شهرسازی نوین و ورزشی شاهد شهری پویا و پر تکاپو هستیم.
 استاد فرج افزود: با توجه به گستره ی جغرافیایی باقرشهر و حضور اصناف و کارخانجات و صنایع ملی, نحوه خدمت رسانی به این صنوف در دستور کار شهرداری قرار دارد و با نگاهی عمیق به اقتصاد شهری و مطالعات میدانی و تاسیس واحد سر مایه گذاری سعی در برندسازی شهری براساس پراکنش صنوف و اقتصاد شهری میباشیم.
 وی ادامه داد: با توجه به زنده و فعال بودن شهر و رشد آن ، شاهد توسعه اماکن اداری و تجاری بنابر اقتصاد شهری هستیم که با توجه به موقعیت مکانی و تردد بالا و همجواری با استان تهران فعالیتها براساس رفع نیازها صورت می پذیرد.
 استاد فرج ادامه داد : توقع مجموعه مدیریت شهری اینست که اصناف نیز در راستای تعامل برای خدمت رسانی به شهروندان نسبت به حضور فعالانه در مراسمات ملی و مذهبی و رعایت حقوق شهروندی و ممانعت از هرگونه سد معبر در کنار شهرداری قرار بگیرند.
 شهردار باقرشهر در پایان بیان کرد: با توجه به خدمات شهرداری و ساخت مراکز تجاری و اداری شاهد رشد چشمگیر ارزش افزوده املاک تجاری . اداری در سطح شهر هستیم که این امر شکوفایی و پویایی شهر را در پدیدار می سازد.
 در ادامه کشاورزی نائب رئیس اتاق اصناف شهرستان ری ضمن تبریک کسب رتبه برتر توسط شهرداری باقرشهر در بین ۴۲ شهرداری استان تهران به شهردار باقرشهر؛ بیان کرد: با توجه به مختصات جغرافیایی شهرستان ری و وجود کارگاهها و صنایع مولد به دنبال ممیزی و تشکیل پرونده و تهیه شناسنامه برای این قبیل کارگاهها و انبارها هستیم.
 وی ادامه داد : با شناسایی و تهیه پروانه های کسبی ضمن حفظ امنیت کاری نسبت به کاهش خطرات ناشی از حوادث اقدام نموده ایم
 ایشان در ادامه گفت: اتاق اصناف همگام با سایر نهادها و ارگانها حسب وظیفه انسان دوستانه و در راستای منویات مقام عظمای ولایت در راستای کمک به اقشار آسیب پذیر در زمینه توزیع بسته های معیشتی و کمکهای مومنانه در کنار مجموعه مدیریت شهری از هیچ تلاشی فرو گذار نمیباشد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.