جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه های عمرانی با حضور اعضای شورای شهر برگزار شد

0 219

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛
با توجه به وعده شهردار باقرشهر مبنی بر افتتاح و بهره برداری از پروژه های در دست اجرا تا دهه فجر سالجاری ، گزارشی از روند اجرای پروژه های شهرداری ارائه شد.
در ابتدا مدیران اجرایی شهرداری به سوالات نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر پاسخ داده و ایشان را با روند اجرایی و میزان پیشرفت پروژه ها آشنا ساختند
در ادامه نمایندگان مردم در شورای شهر به بازدید از پروژه های در حال ساخت پرداخته و از نزدیک شاهد کار و تلاش نیروهای متخصص شهرداری بودند.
یکی از اصلی ترین محورهای اصلی گفت و گوها در بهره برداری از پروژه ها، درباره کمبود بودجه و مشکلات مالی شهرداری بود که متاسفانه همه گیری ویروس کرونا این مشکلات را تشدید کرده است .
در پایان این بازدید اعضای شورا شهر ، ضمن قدردانی از تلاشهای شهردار و کارکنان شهرداری ، ابراز امیدواری کردند که پروژه های مهمی مانند پروژه مسجد علی بن ابی طالب ع در کوی ارغوان ، بوستان شهدای بهران در کوی مهستان ، سوله حوادث و ازدواج آسان در بوستان آزادگان واقع در بلوار شهید چله دوان و کتابخانه و دارالقرآن واقع در کوی دانش در دهه فجر امسال به افتتاح و بهره برداری برسند.
در این جلسه و بازدید آقایان ابوطالب بقرایی، عین اله آقاپور، مجتبی پرک، ابراهیم قدرتی ، عسکر پناهنده و حسین ابراهیمی رئیس و اعضای شورای شهر و محمود نوروزی معاونت اداری مالی، محمود ابراهیمی مدیر فنی و عمرانی ، سهیل سلطانی مدیر امور مالی و مهندس حسن پور مدیر فضای سبز ، محسن مرادی مسئول ترافیک و ناظرین پروژه های شهرداری حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.