جلسه هماهنگی برگزاری نماز عید سعید فطر در دفتر امام جمعه باقرشهر برگزار شد

0 22

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، جلسه هماهنگی برگزاری نماز عید فطر با حضور نمایندگانی از بخشداری کهریزک، شهرداری باقرشهر، نماینده کمیته امداد امام خمینی(ره)، نماینده کلانتری کهریزک و اعضای ستاد نماز جمعه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه باقرشهر و بخش کهریزک در دفتر امام جمعه در باقرشهر برگزار و وظایف دستگاه های اجرایی بررسی و ابلاغ گردید.

نماز عید سعید فطر در روز عید و از ساعت ۷:۱۵ صبح در ورزشگاه ایثارگران عطر سیب اقامه خواهد شد. شهرداری باقرشهر نیز طبق سنوات گذشته آماده سازی محل برگزاری مراسم نماز عید فطر را به طور کامل بر عهده خواهد داشت.

بر این اساس استقرار جایگاه خطیب نماز عیدفطر، تامین و نصب سیستم صوتی در مسیر و محل برگزاری نماز، فضا سازی و نصب تبلیغات محیطی و شهری، نصب داربست برای تعیین محدوده و محدودیت های احتمالی ، نظافت و شست وشوی محل برگزاری، هماهنگی ون ها جهت جابجایی نمازگزاران و استقرار وضوخانه های سیار از جمله اقداماتی است که شهرداری باقرشهر جهت برگزاری نماز باشکوه عید سعید فطر بر عهده خواهد داشت.

از عموم نمازگزاران و شهروندان محترم نیز تقاضا می شود با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ، زیرانداز و مهر همراه داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.