جلسه هماهنگی برگزاری نماز عید فطر در باقرشهر برگزار شد

0 168
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
جلسه هماهنگی نحوه برگزاری نماز عید سعید فطر در دفتر امام جمعه باقرشهر برگزار شد و در این راستا وظایف دستگاه های اجرایی بررسی و ابلاغ گردید.
حجت الاسلام استیری در این با اشاره به وضعیت کشور و ابلاغیه های ستاد ملی کرونا و تصمیم شورای سیاست گذاری ائمه جمعه ، نماز عید سعید فطر در روز عید و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در ورزشگاه ایثارگران اقامه خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره با شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیری از شیوع این بیماری خطرناک و همچنین استقبال شهروندان از نماز عید فطر ، از نمازگزاران تقاضا می شود تا زیرانداز و مهر همراه داشته باشند.
 در ادامه جلسه امیر محبی معاون فرهنگی اجتماعی شهردار باقرشهر از آمادگی شهرداری برای برگزاری باشکوه نماز عید فطر خبر داد و افزود: شهرداری طبق سنوات گذشته آماده سازی محل برگزاری مراسم نماز عید فطر را بطور کامل بر عهده دارد، بر این اساس استقرار جایگاه خطیب نماز عیدفطر، تامین و نصب سیستم صوتی در مسیر و محل برگزاری نماز، فضا سازی شهری، نصب داربست برای تعیین محدوده و محدودیت و نظافت و شستشوی محل برگزاری را بر عهده دارد.
 این جلسه به ریاست حجت الاسلام استیری امام جمعه باقرشهر و کهریزک و باحضور امین بابایی بخشدار کهریزک ، علی کلهر رئیس شورای بخش ،  عین اله آقاپور نائب رئیس شورای شهر باقرشهر ، امیر محبی معاون فرهنگی اجتماعی شهردار ، محمدی فرد و هادی نژاد سرپرست شهرداری و رئیس شورای شهر کهریزک، روسای کلانتری باقرشهر و کهریزک ، نمایندگان سپاه ناحیه حضرت روح الله ره و بسیج باقرشهر و رئیس کمیته امداد کهریزک برگزار شد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.