جلسه هماهنگی دهه سوم محرم برگزار شد

0 171

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛

جلسه هماهنگی با حضور احمد پورمحمدی مسئول هئیت رزمندگان اسلام باقرشهر ، سرگرد حیدری جانشین سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) ، حجت الاسلام شم آبادی رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه ، امیر محبی معاونت فرهنگی اجتماعی ، توکلی نماینده بسیج باقرشهر و تعدادی از مدیران شهرداری برگزار شد .

پس از بررسی های انجام شده مقرر شد تا مراسم دهه سوم محرم با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و همکاری دستگاه ها و نهادها ، از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ شهریور از ساعت ۲۰٫۳۰ تا ۲۲٫۳۰ در استادیوم ایثارگران مجموعه عطر سیب برگزار شود .
با توجه به شرایط کشور و لزوم برگزاری مراسم در فضای باز ، شهرداری باقرشهر نسبت به در اختیارگذاردن استادیوم ایثارگران و کلیه ظرفیت های خود اقدام نموده و به منظور رفاه حال شهروندان و حفظ سلامتی آنان ، برنامه ریزی لازم برای ضدعفونی هر شب محل برگزاری مراسم و استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری انجام شد .
حضور خودروهای اورژانس ، آتش نشانی و دستگاه های نظارتی در محل از جمله هماهنگی های انجام شده است .
در ادامه پیشنهاد شد به دلیل نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس و آغاز برنامه های بزرگداشت چهلمین سال آغاز جنگ تحمیلی ، مقرر شد هر شب نام و یاد گروهی از شهدا گرامی داشته شود و به همین منظور؛ شب اول یاد و خاطره شهدای والامقام مدافع حرم و در شبهای بعد به ترتیب یاد و خاطره شهدای ارتش ، شهدای ناجا ، شهدای مدافع سلامت و در شب پایانی یاد و خاطره شهدای والامقام بسیجی و پاسدار گرامی داشته خواهد شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.