جلسه هماهنگی طرح استقبال از بهار ۹۹ در شهرداری باقرشهر

0 190
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
امیر محبی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال از برگزاری جلسه هماهنگی اجرای طرح استقبال از بهار ۹۹ با حضور مسئولین واحدهای فضای سبز ، هماهنگی و امور خدمات شهری ، زیباسازی ، موتوری ، حمل و نقل و ترافیک ، روابط عمومی ، امور ایثارگران و … خبر داد .
 وی افزود: به منظور ارتقاء حقوق شهروندی و زیباسازی منظر شهری و آماده سازی شهر برای استقبال از سال جدید ، طرح استقبال از بهار در باقرشهر برگزار می شود .
 محبی در ادامه گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده اقداماتی  توسط دوایر مختلف شهرداری از قبیل:
 پاکسازی ورودی و سطح شهر از نخاله های ساختمانی
 ساماندهی و آماده سازی پارکها ، تعمیر و مرمت ادوات و رفع خطرات آنها
 ساماندهی تابلوهای و فضاهای تبلیغاتی
 گند زدایی و پاکسازی شهر
 رنگ آمیزی و مرمت جداول و جدارهای ناکارآمد شهری
 ساماندهی اماکن عرضه میوه و تربار
را به همراه برنامه هایی چون رنگ آمیزی المان های شهری ، کاشت نهال و گلهای فصلی ، برنامه ریزی برای پنج شنبه آخر سال ، ترمیم و بهسازی چراغهای راهنمایی و رانندگی و بوستان ها ، جمع آوری نخاله های ساختمانی ، مرمت و شستشوی جداول و خط کشی معابر و دهها برنامه اجرایی شهرداری عنوان کرد.
وی به اقدامات فرهنگی شهرداری در این ایام نیز اشاره داشت و افزود : بازدید از خانواده های معظم و معزز شهدا در روز اول سال جدید ، تجلیل از ایثارگران ، برپایی جشن های سیار به مناسبت اعیاد شعبانیه ، نصب بنرهای مناسبتی از جمله برنامه های شهرداری است ودر صورت فراهم بودن شرایط برای اجرای برنامه های فرهنگیوواجتماعی در فرهنگسراها ، با مجوز ستاد مدیریت و مبارزه با بیماری کرونا برنامه هایی در دستورکار قرار خواهد گرفت.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.