حضورکاروان زیر سایه خورشید در جشن گوهرکرامت و بزرگداشت روز دختر باقرشهر

0 12

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، مراسم جشن گوهر کرامت (گرامیداشت میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ) و بزرگداشت روز دختر) در روز پنج شنبه چهارم خرداد ماه به همت امور فرهنگی- اجتماعی شهرداری باقرشهر و با مشارکت حوزه بسیج خواهران شهدای گمنام ۴۵۲  در بوستان ارغوان برگزار شد.

همچنین به مناسبت دهه کرامت با حضور خادمان آستان قدس رضوی، کاروان «زیر سایه خورشید» حامل پرچم متبرک بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع)، میهمان مردم باقرشهر در این مراسم بود که جلوه های معنوی خاصی را در این جشن ایجاد کرد.

در این مراسم حجت الاسلام آقابابا در خصوص ایام دهه کرامت و سجایای اخلاقی حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) به ایراد سخنرانی پرداخت.

همچنین برنامه های شاد و معنوی متنوعی نیز در این جشن در کنار برپایی ایستگاه های نقاشی کودکان،نقاشی چهره کودکان،ایستگاه سلامت، ایستگاه مشاوره و … برگزار گردید.

گفتنی است ایجاد نشاط و پویایی میان بانوان و شهروندان، ترویج و نهادینه کردن سیره امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و صیانت از خانواده و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی از مهم‌ترین اهدافی است که در برگزاری جشنها و مراسمات دهه کرامت دنبال می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.