خانواده های معظم شهدا ، افتخار اسلام و میهن اسلامی هستند

0 213
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سید الشهدا (ع) استان تهران به همراه سعید استادفرج شهردار باقرشهر و سرهنگ کاشفی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) از خانواده معظم و مکرم سرلشگر شهید خلبان حسین چله دوان دیدار کردند.
 سردار ذوالقدر در این دیدار صمیمی ضمن یادآوری خاطرات و رشادتهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: به برکت خون شهدا فرهنگ غنی و خاک پاک ایران اسلامی از لوث وحود دشمنان در امان میباشد
 وی ادامه داد: تاریخ بشریت غرور آفرینی ها، رشادتها و عشق به وطن رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس را در خود ثبت نموده است
 ایشان افزود: میراث گوهر بار شهدا برای آیندگان حس غرور و سر بلندی و پا برجایی است که با خون سرخ خود نثار آیندگان گردید و این قطره قطره خون شهداست که آینده فرزندان این مملکت را تامین کرده است.
 سردار ذوالقدر اذعان داشت : تاًثیر فرهنگ غنی شهادت و شهدا باعث تربیت جوانان گردیده است که حتی مقتضیات زمان جنگ را درک نکرده اند ولی به پاس از خود گذشتگی خانواده معظم شهدا به درجه ای از بصیرت رسیده اند که اوقات خود را صرف شناخت فرهنگ شهادت و صیانت از آرمانهای سرزمین مادری قرار میدهند.
 فرمانده سپاه استان تهران در پایان بر صبر و استقامت مادران ، پدران ، همسران و فرزندان شهدا که با رهروی از خون شهدا عظمت و معنویت را پدیدار ساخته اند درود فرستاد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.