در سال ۹۹ امکان کسری بودجه شهرداری باقرشهر انکار ناپذیر است

0 179
سهیل سلطانی مدیر امور مالی شهرداری باقرشهر با اشاره به تصویب قانون بودجه ۹۹ شهرداری در شورای اسلامی باقرشهر اعلام کرد: امکان کسری بودجه شهرداری انکار ناپذیر است و با بحران کرونا آسیب پذیر شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، مدیر امور مالی شهرداری باقرشهر گفت : در سالیان گذشته و با توجه به تصویب قانون مالیات بر ارزش افزوده در مجلس شورای اسلامی ، شهرداری باقرشهر در تامین بودجه دچار مشکلاتی بود که با تلاش و همت کارکنان و صرفه جویی های لازم در طی این مدت ، توانست امورات جاری و پروژه های عمرانی را تا حد امکان به سرانجام برساند .
سلطانی خاطرنشان کرد: اعضای شورا نگرانی‌هایی در مورد درآمد شهرداری داشتند و از آنجایی که بودجه شهرداری ۷۰ میلیارد تومان به تصویب رسیده ، که پیش‌بینی می‌کنیم تحقق این بودجه با توجه به شیوع ویروس کرونا بسیارسخت باشد.
وی افزود : با فراگیر شدن ویروس کرونا درسراسرجهان و فراگیری این ویروس در شهرهای کشور عزیزمان، باقرشهر نیز متاثر از این ویروس با مشکلات عدیده ای مواجه شد.
وی ادامه داد : پیشگیری از شیوع کرونا و تلاش برای صیانت سلامت شهروندان از جمله انتظارات شهروندان از مدیریت شهری است و شهرداری باقرشهر با پایدار نمودن خدمات و پرهیز از تعطیلی سرویس‌ها و خدمات ضروری و توجه بیش از پیش به سلامت شهروندان با تمام توان به مصاف این ویروس شتافته و با نظافت و گندزدایی موثر شهر هزینه های بسیاری را متحمل شده است .
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.