در پی بازدیدهای های میدانی شهردار از اماکن ورزشی؛ مشکلات اماکن ورزشی باقرشهر رفع می گردد

0 19

در پی بازدیدهای میدانی شهردار باقرشهر از اماکن ورزشی و در پاسخ به مطالبات ورزشکاران،با پیگیری های صورت گرفته توسط شهردار،مشکلات اماکن ورزشی شهرداری باقرشهر رفع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، با توجه به درخواست‌های مکرر ورزشکاران و با پیگیری‌های شهردار باقرشهر،واحدتاسیسات اداره عمران اقدام به نصب دو دستگاه آبسردکن در استادیوم ایثارگران و مجموعه ورزشی فدک در راستای تامین رفاه ورزشکاران در استفاده از اماکن ورزشی سطح شهر با توجه به شروع فصل داغ تابستان نموده است.

همچنین با توجه به خاموشی و خرابی سیستم روشنایی قسمتهای مختلف زورخانه سیدالکریم که مشکلاتی را برای استفاده ورزشکاران ایجاد نموده بود،واحد تاسیسات جهت ایجاد بستری ایمن در راستای ارائه خدمات مطلوب به ورزشکاران اقدام به تعویض پرژکتورهای گود و لامپ های سایر قسمتها از جمله ویترین و سرویسهای زورخانه نموده است.

تعمیر شیرآلات سرویس بهداشتی، سرویس دستگاه تصفیه آب ، تعمیر پمپ آب و تعویض کابل اصلی برق زورخانه سیدالکریم از دیگر خدمات واحد تاسیسات جهت استفاده ورزشکاران از این مجموعه بوده است.

همچنین در این راستا، نصب دو دستگاه تصفیه آب،تعمیر تابلو معرفی ورزشگاه فدک، تعمیر تابلو برق و پرژکتورهای محوطه مجموعه ورزشی فدک نیز در راستای رفاه و ایمنی ورزشکاران توسط واحد تاسیسات اقدام و مرتفع گردید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.